Toplam 24 / 98 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çocuk Güneş Gözlük Modelleri ve Fiyatları

Yetişkinler kadar çocukların da ilgi gösterdiği güneş gözlükleri eğlenceli tasarımları ile yaz aylarının en popüler aksesuarlarındandır. Güneş gözlükleri yaz ayları ile ilişkilendirilmiş olsa da her mevsim kullanıma uygundur. Güneşin çıktığı her an gözlere gelen ışınları engellemeye yarayan gözlükler, bebeğinizin hassas yapısına uygun olacak şekilde tasarlanır. Güneşten gelen UV ışınlarından gözleri korumayı sağlayan bebek güneş gözlükleri, bebeklerin sağlığında önemli bir yere sahiptir. Bebeklerin gözleri yetişkinlere göre daha hassas olması sebebi ile onların gözleri bu korumaya daha çok ihtiyaç duyar.

Yaz aylarında deniz ve havuza giren çocukların en çok kullandığı aksesuarlardan biri de çocuk deniz gözlüğü modelleridir. Birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip olan gözlükler, plaj çantalarınızın olmazsa olmazlarındandır. Kalitesi ve tasarımları ile dikkat çeken çocuk güneş gözlüğü ve deniz gözlüğü modellerine Allbabybaby üzerinden ulaşabilirsiniz.

Deniz ve Güneş Gözlükleri Nasıl Koruma Sağlar?

Güneş fark etmediğimiz bazı ışınlar da gönderir. Bu görünmeyen ışınlar insan gözünün algılama sınırları dışında kalır. Morötesi ve kızılötesi ışınları insan gözü algılayamaz ancak, ışınların dalga boyuna göre zararlı olanları göze hasar verebilir. UV ışınları da bu zararlı ışınlar sınıfında yer alır. Güneş gözlükleri bu ışınları kırar ve süzer. Zararlı ışınların gözün içindeki görmeyi sağlayan hücrelere ulaşmalarına engel olur.

Deniz gözlükleri ise özellikle küçük yaşlardaki çocukların denize ve havuza girmesini kolaylaştırır. Klorlu ve tuzlu suyun gözlerini rahatsız etmesi sebebi ile çocuklar deniz gözlükleri olmadan havuza ve denize girmekten çekinir. Eğlenceli çocuk deniz gözlükleri ise çocukların denize ve havuza girmesini keyifli hale getirir.

Çocuklar Güneş Gözlüğü Kullanılmazsa Ne Olur?

Güneş gözlükleri çocuklar için aslında bir tercih değil gerekliliktir. Özellikle son yıllarda ozon tabakasında açıklığın büyümesinden dolayı zararlı güneş ışınları dünyaya daha fazla ulaşmaya başladı. Güneşli havalarda güneş gözlüğü kullanılmadığında çocukların gözlerindede kızarmalar ve kaşıntılar yaşanabilir.

Bunların önüne geçmek için bebek güneş gözlükleri içinden seçimler yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ve bebeğinizin gözlerini koruma görevi size düştüğü için mutlaka gözlük modelleri içinden seçimler yapmalısınız.

Çocuk Güneş Gözlüklerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz için satın alacağınız her eşyayı dikkatle inceleyip kalitesinden emin olmalısınız. Bebek deniz ve güneş gözlükleri için de aynı hassasiyeti göstermeniz gerekir. Güneş gözlüğü satın alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunur. Bunlar; çocuk güneş gözlüklerinin UV ışınlarına karşı tam koruma sağlaması, çerçevesi de baş bölgesine doğrudan temas edeceği için paslanmaz metal ya da kanserojen maddeler içermeyen plastik veya silikondan üretilmiş olması gibi önemli noktalardır.

Çocuk güneş gözlüğü camları kırılmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Böylece çocuğunuzun düşmesi gibi durumlarda parçalanıp göze batma gibi riskleri ortadan kaldırmış olursunuz.

Kız ve Erkek Bebeklere Özel Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruma sağladığı gibi miniklerin tarzlarını da yansıtmalarına yardımcı olur. Farklı tasarımları, renkli camları, birbirinden değişik çerçeve ve sapları ile her zevke hitap eden güneş gözlükleri Allbabybaby kalitesi ile satışa sunuluyor.

Seçim yapmakta zorlanacağınız kadar çok çocuk kız ve erkek güneş gözlüğü bulabileceğiniz Allbabybaby, rengarenk modelleri uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyor. Güneş gözlüklerine yalnız aksesuar olarak değil bir sağlık ürünü olarak da bakmanız gerekir. Gözlerde yaşanan hasarların tedavisi çok zor olduğu için bebek güneş gözlükleri daima bir kalkan görevi görmesi amacı ile üretilir.

Deniz Gözlükleri ile Konforlu Plaj Zamanları

Çocuklar her zaman konforlu olmak ister. Denizde ve havuzda gözleri yanarsa, suda kalmak istemezler. Kaliteli malzemeler ile üretilen deniz gözlükleri eğlenceli tasarımlarıyla çocuklarınızın keyifli zamanlar geçirmelerini sağlar. Erkek ve kız çocuklarının beğenilerine uygun renk ve tasarımlarda üretilen çocuk deniz gözlükleri silikon kayışları sayesinde kolaylıkla takıp çıkarılabilir. Lateks içermeyen, UV korumalı, buğu önleyici bir lens sunan gözlükler, eğlenceli görüntüleri ile çocukların plajda en sevdiği aksesuarlardan biri olabilir. Gözlükler, 3 ila 15 yaş çocuklar için farklı boyutlarda satışa sunulur. Her biri özenle tasarlanan ürünlere en uygun fiyat avantajları ile Allbabybaby üzerinden ulaşabilir, güvenli alış verişe deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Allbabybaby kaliteli ürün seçenekleri sayesinde deniz gözlüğü ve bebek güneş gözlüğü satın alacağınız ilk adresiniz olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR