Toplam 24 / 29 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çocuk Mayo Plaj Kıyafetleri

Çocuklar için plaj giyim modelleri genellikle rahat, hafif ve güneşten koruyucu olacak şekilde üretilir. Mayolar, kız ver erkek çocukları için farklı model ve renklerde tasarlanır. Tek parça ve iki parça şeklinde üretilen kız ve erkek çocuk mayo plaj kıyafetleri, birbirinden eğlenceli desenleri ile çocuklar tarafından çok sevilir.

Anne ve babalar çocuklarının deniz ve havuz sonrası üşütmesinden ve hasta olmasından çok korkar. Bu sebeple de çocukları için çabuk kuruyan kaliteli mayoları ve plaj kıyafetlerini seçer. Ebeveynler kız çocuklarına plajda giydirmek için en çok mayo, bikini modellerini seçer. Plaj ayakkabıları, güneş gözlükleri, şapkalar da plaj kıyafetleri içinde yer alır. Kız çocukları için en popüler plaj giyim modelleri renk renk ve desenli mayo ve bikinilerdir. Farklı kesimlerde ve stillerde tasarlanan çocuk mayo ve bikiniler, çabuk kuruyan, rahat ve hafif seçeneklerdir.

En Çok Tercih Edilen Çocuk Plaj Giyim Çeşitleri Nedir?

Genellikle ince ve kolay kuruyan kumaştan tasarlanmış olan çocuk mayo modelleri, denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra çocuklarınızı güneşin zararlı etkilerinden ya da soğuk esen rüzgârdan korumayı sağlar. Çabuk kuruyan kız çocuk mayo modelleri, sadece deniz ve havuza girmek için değil aynı zamanda deniz kenarında yürümek ya da oynamak için ideal bir seçenektir.

Plaj kıyafetleri, çocuğunuzun rahat etmesini sağlarken aynı zamanda onların güvenliğini ve sağlıklarını da korur. Çocuklarınızın tatilde, plajda ve havuzda rahatça yüzebilmesi için çeşitli mayo seçenekleri vardır. Bikiniler, kız çocukları için en popüler plaj kıyafetlerindendir. Bikiniler, iki parçadan oluşur ve genellikle alt kısmı külotlu tasarıma sahiptir. Üst kısmı askılı ya da uzun kollu olan modeller de mevcuttur.

Tek parça mayo, kız çocukları için popüler parçalardan biridir. Tek parça mayonun uzun kollu modelleri çocuklarınızı güneşin zararlı ışıklarından korumaya yarayan özel tasarımlardır. Çocuğunuzun üst bedenini kaplayan uzun kollu çocuk mayo modelleri, renkleri ve desenleri ile çocukların ilgisini çeker. Tek parça mayolar yüzme ve deniz kenarı oyunları sırasında hem rahatlık sağlar hem de güvenli bir kullanım sunar. Elastik kumaşlardan yapılmış olan kız ve erkek çocuk mayoları çocuklarınızın daha aktif olabileceği aktiviteler için idealdir. 

Çocuk Mayo Bedenleri Nasıl Seçilir?

Çocukların büyümesi ile birlikte, ebeveynler çocuklarının tatillerde, plajda ve havuzda rahatça yüzebilmeleri için uygun mayo plaj kıyafetleri bulmaya çalışır. Ancak, çocuklar için doğru bedeni bulmak bazen oldukça zor olabilir. Bu sebeple çocuk plaj giyimde doğru bedeni seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmanız gerekir.

Çocuğunuzun yaşına göre bikini ve mayo bedenleri birbirinden farklıdır. UV korumalı çocuk mayoları kilo, boy ve yaşa göre farklılık gösterir. Kız çocuklarının vücut tipleri ile erkek çocukların vücut tipi farklıdır. Bazı çocuklar daha zayıfken, bazıları daha kilolu olabilir. Bu sebeple çocuğunuzun vücut tipine uygun bir bikini ya da mayo seçmeniz önemlidir. Ayrıca, çocuğunuzun vücut şeklini belirlemek için ölçülerini alabilir ve daha doğru bir beden seçimi yapabilirsiniz.

Bazı mayoların kumaşı daha esnek ve rahattır. Kumaş esnekliği, çocuğunuzun rahat edebilmesi için büyük öneme sahiptir. Esnek bir kumaş, çocuğunuzun rahatça hareket etmesini ve mayosunun deforme olmasını önlemeye yardımcı olur. Çocuğunuza çok büyük ya da çok küçük gelen bir mayo, çocuğunuzun rahat etmesini engelleyebilir. Çocuklarınızın rahat etmesine ve giydiğinin kaymasını önlemesine yardımcı olacak özel kumaşlar, kolay kuruması ile güvenli kullanım sunar. Aynı zamanda çocuklarınızın boyu da mayo seçiminde önemlidir. Mayo uzunluğu, çocuğunuzun boyuna uygun olmalıdır.

Çocuk Mayo Plaj Kıyafeti Fiyatları Nedir?

Çocuk plaj kıyafetleri; mayo, bikini gibi farklı parçalardan oluşur. Kız ve erkek çocuk plaj giyim fiyatları; malzeme kalitesi, tasarım, çocuğun yaşına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir. Birbirinden kaliteli malzemeler ile üretilen çocuk mayo ve bikinileri her bütçeye uygun seçenekler sunar. Renkleri ve desenleri ile çocuklar kadar anne ve babalarında beğenisini kazanan mayo plaj kıyafetleri, her beklentiye uygun seçenekleri ile dikkat çekiyor.

 

Rengarenk ve eğlenceli desenlere sahip çocuk mayo modelleri içinden seçim yapmak için Allababybaby’i inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve çocuğunuza en uygun plaj kıyafetini seçmek için Allbabybaby’i takip edin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR