₺779,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺779,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺779,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺779,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺779,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺779,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺292,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil

Bebek Müslin Örtü Modelleri ve Fiyatları

Müslin örtü, müslin kumaştan üretilen bebeklerin hassas tenine uygun ürünlerdendir. En çok annelerin ilgi gösterdiği bu örtüler, uzun yıllardır kullanılan ve kullanımı en kolay olan pamuklu kumaşlara sahiptir. Bebek müslin örtü, gevşek dokunmuş pamuklu kumaşları ile yumuşak bir dokuya sahiptir. Düz dokuma tekniği ile üretilen örtüler, pamuklu muslin kumaşının nefes alabilen ve hafif yapısı ile çocuklara konforlu bir kullanım sunar. Çeşitli amaçlar için farklı büyüklüklerde üretilen ürünler, cilde hava aldıran, narin ancak uzun ömürlü özellikleri ile ebeveynlerden tam not alır. Bebek müslin örtüsü hem bebeklerin hem de annelerin hassasiyetlerine ve ihtiyaçlarına hitap eder. Allbabybaby kalitesi ile sahip olabileceğiniz, müslin örtüler ile yaz kış kullanım elde edebilirsiniz.

Çocuk Müslin Örtü Kullanım Alanları Nedir?

Çok uzun yıllardır kullanılan müslin örtüler, kumaşının çok yönlü olması ile özellikle çocuk modasında ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. Müslin örtüler özellikleri sayesinde annelerin ve anne adaylarının en çok satın aldığı ve özellikle yaz aylarında kullandığı ürünler arasındadır. Müslin örtü bebek modelleri çeşitliliği ile bebeklerin odalarında dekoratif bir görüntü de oluşturur. Özellikle yenidoğanlar için çok kullanılan örtüler, hafif yapısı ile bebekleri rahat ettirirken, yer kaplamaması ile annelere de yanlarında her yere taşıma kolaylığı sunar. Desenleri ile bebeklerin de ilgisini çeken örtüler, uygun fiyatlarıyla da her bütçeye hitap eder.

Bebek Müslin Örtü Özellikleri Nelerdir?

Müslin örtüler, kendilerine has özelliklere sahiptir. Pamuklu yapıda olan bu örtüler, gevşek dokuması sayesinde diğer pamuklu dokumalardan oldukça hafif ve yumuşak bir kullanım sunar. Ayrıca yıkandıkça daha da yumuşayan örtüler, anne ve babalar tarafından çok beğenilir. Müslin kumaş normal pamuktan daha serin tutar ve bebekleri terletmez. Bunun sebebi ise muslin örtülerin düz bir dokumayla tasarlanmasıdır. Gevşek örgü modelleri, sıcak günlerde kullanarak bebeğinizi sıcak yaz günlerinde serin tutabilirsiniz.

Bebek müslin örtüler hava akışı sağlar. Kundak battaniyesi olarak kullanılan örtüler, bebeğin aşırı ısısını korumaya yarar. Müslin örtülerin nefes alabilir olması anneleri de bebeklerini de güvende hissettirir. Bebeklerin cilt yapısına uygun, hava alan yapısı ile çok kullanılan çocuk müslin örtü modelleri dayanıklıdır. Temizlemesi de kolay olan bu ürünler taşımada da hafiftir. Bebek çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz çok amaçlı örtüler ile günlük kullanımda konfor elde edebilirsiniz.

Farklı renk ve desenleri ile müslin örtü bebeklerin ilgisini de çekeceği için en sevdikleri eşyalardan biri olabilir. Bebek müslin örtü modellerini puset örtüsü olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Keyifli doğa yürüyüşlerinde bebeğinizi güvenle gezdirebilir hem güneş hem de rüzgardan koruyabilirsiniz. Organik müslin örtü seçenekleri, organik pamuktan üretilen kumaşlarla tasarlanır. Birbirinden eğlenceli desenler içinden yapacağınız seçimlerle siz de bebeğinize keyifli bir örtü satın alabilirsiniz.

Müslin Örtü Ölçüleri Nedir?

Bebek müslin örtü, farklı ölçülerde üretilir. 60x60 cm ölçülere sahip olan müslin örtü modelleri genel olarak bebek bakımında kullanılır. Özellikle emzirme örtüsü olan bu ölçüye sahip modeller, bebeğin başını ve annenin göğsünü kaplayacak şekilde kullanıma uygundur. 70x70 cm boyutundaki modeller, bebeklerin altını değiştirirken kullanılan bir tür bebek bezidir. 120x120 cm boyutundaki modeller ise bebek battaniyesi olarak sıklıkla tercih edilir. Her ihtiyacı karşılayabilecek şekilde üretilen örtüler, anne ve babalar için ideal bir kullanım sunar.

Bebek Müslin Örtü Fiyatları

Farklı amaçlar için kullanılan bebek müslin örtü modelleri ürünlerin özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Müslin örtü boyutlarına ve tasarımlarına göre farklılık gösterebilir. Bebeklerinizi kundaklamak istediğinizde onları müslin örtüler ile güvenle sarabilirsiniz. Hassas ciltlerine uyumlu bu örtüler, hafif ve nefes alabilir dokusuyla yaz ve kış için mükemmel bir seçimdir. Bebek battaniyesi, havlusu olarak da kullanabileceğiniz müslin örtüler, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü olması ile oldukça iyi bir seçenektir. Müslin örtüler sadece bebekler için değil anne ve babalar için de her zaman tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Siz de uzun yıllardır annelerin tercihi olan renkgarenk, eğlenceli desenlere sahip olan müslin örtülere Allbabybaby farklıyla ulaşabilirsiniz. Allbabybaby de ihtiyacınız olan tüm müslin örtü çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin ve bebeğinizin narin cildi için en uygun seçenekleri, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR