Oje Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuk ojesi su bazlı bir yapıya sahip olması ile tırnakta kalıcı bir etki bırakmaz. Tırnaktan çıkarıldığında herhangi bir kalıntı veya oje izi bırakmayan su bazlı çocuk ojeleri,  solvent içermediği için güvenle kullanılabilir. Ilık su ve sabunla kolaylıkla çıkarabileceğiniz ojeler, çocuklarınızın tırnak sağlığı açısından oldukça avantajlıdır. Aseton kullanmadan kenardan ojeyi kaldırdığınızda kolayca soyulabilir.

Oje kullanımı öncesi ojenin homojenliğine kavuşması için çalkalamanız önerilir. Çocuk ojesi kutuları içinde minik ellerin ilk denemesinde güzel bir başlangıç yapması için deneme çizim kağıdı da hediye edilir. İhtiyaç olması halinde kullanmanız için dudak nemlendirici ve oje ikili setleri düşünebilirsiniz. Kullanım şekli kolay olsa da çocuk ojesinin yetişkinlerin yardımı ile kullanılması uygun görülür.

Oje iyice çalkalayarak çocuğunuzun temiz ve kuru tırnaklara iki kat şeklinde uygulayabilirsiniz. 3 yaş ve üzeri için uygun olan bu ürünler, tırnaktaki ojenin şeklinin değişmemesi için kuruyana kadar beklenmelidir.

Çocuk Ojesinin Özellikleri Nelerdir?

Çocuk ve yetişkin ojesi içerdiği kimyasallar ve bileşenler bakımından oldukça farklıdır. Yetişkinler kadar çocukların da ilgisini çeken ojeler, onların sağlığına uygun olacak şekilde su bazlı üretilir. Çeşitli renk ve özelliklere sahip ojeler satışa sunulur. Kolaylıkla uygulanabilir olan çocuk ojesi, tırnaktan soyularak çıkarılabileceği gibi suyla da çıkarılabilir. Birçok farklı renk seçeneği ile çocukların kıyafet kombinlerine uyum sağlayan ojeler, miniklerin tırnak sağlığını korur.

INUWET markası çocuklar için tamamen doğal olan su ile çıkarılabilen oje seçenekleri sunuyor. Su bazı, solvent içermeyen doğal kaynaklı ojeler, 3 yaşından itibaren kullanıma uygundur. Toksik olmayan, yanıcı olmayan, tehlikeli madde içermeyen bu ürünler, vegandır. Şeffaf yıldızlı, pembe, altın sarı, lila gibi tek ojelerden satın alabilir ya da dudak nemlendirici ve ojeden oluşan ikili setleri tercih edebilirsiniz. Allbabybaby üzerinden satın alabileceğiniz INUWET marka çocuk oje çeşitlerine uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Çocuk Ojesi Fiyatları

Çocuk ojesi fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Tekli ürünlere göre dudak nemlendirici ikili ürünlerin fiyatları daha yüksektir. Çocukların ojeye olan düşkünlüğü normal ojelerin ise çocuk sağlığına zararlı oluşu bu ojelerin önemini ortaya çıkarır. Çocukların en sevdiği renklerden olan pembe ve lila çocuk ojelerinde yoğun olarak kullanılır.

Küçük yaştan bakımı çok seven çocuklar için geliştirilen ojeler, tarzlarını oluşturmalarına da yardımcı olur. Su bazlı yapısı ve solvent içermemesi çocuk oje çeşitlerinin en güzel özelliklerinden biridir. 3 yaş altı çocukların kullanımı önerilmez.

Çocuk Ojesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk ojesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, çocuk sağlığına uygun olan ürünleri almaktır. Piyasada uygun fiyata satılan ojelerin birçoğu sağlık açısından zararlı içeriklere sahiptir. INUWET gibi güvendiğiniz markanın çocuk ojelerini satın alarak çocuklarınızın sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Birçok renk yelpazesine sahip çocuk oje çeşitleri, çocukların olduğu kadar yetişkinlerde de ilgisini çekiyor. Hatta aseton kullanmayı sevmeyen kişiler, çocuk ojeleri kullanarak tırnaklarındaki ojeyi çıkarmak istediklerinde rahatlıkla soyup çıkarmayı tercih ediyor. Normal ojelerden farklı olarak su bazlı olan bu ojeler, suyla temas ettiğinde çok çabuk soyulma özelliğine sahiptir. Çocuk ojesi birçok farklı renk, ürün ve fiyat çeşitliliği ile kullanıcıların zevkine hitap eder. Çocuk ojelerini uzun süre kullanabilmek için mutlaka kullanmadan önce şişeye kuvvetli bir şekilde çalkalamalısınız. Zemine biriken ojeler şişenin içinde homojen bir karışımla daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sunar. Allbabybaby sitesini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çocuk Ojesi Kullanımı Nasıldır?

Çocuk ojesi su bazlı bir ürün olduğu için kullanımı oldukça pratiktir. İlk olarak çocuk ojesi seçerken dermatolojik olarak test edildiğinden ve çocuklar için uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Çocuklarınızın tırnaklarını temizleyin ve kurumasını bekleyin. Tırnak cilasının daha düzgün ve uzun süre dayanması için temiz ve kuru tırnağa uygulanması tavsiye edilir.

Ojeyi çalkaladıktan sonra tırnağa ince bir tabaka halinde uygulayın. İlk katı kurumaya bırakın. İyice kuruduğundan emin olduktan sonra ikinci katı uygulayın. Ojenin kurumasından sonra, kolayca çıkabileceği için çocuklarının tırnaklarını suya batırmasından kaçınmasını önerebilirsiniz.

 

Ojeyi çıkarmak için su ile yıkamanız ya da bir ucundan tutup soymanız yeterlidir. Aynı zamanda çocuk dostu oje çıkarıcılar da kullanabilirsiniz. Allbabybaby üzerinden satın alabileceğiniz rengarenk çocuk oje çeşitleri ile çocuklarınızın tarzını göstermelerini sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR