Toplam 24 / 47 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çocuk Okul Çantası Modelleri ve Fiyatları

Okul çantası çocukların okulda kullanacağı kitap, defter ve araç gereçleri toparlamaya yarar. Taşımayı kolaylaştırarak çocukların hayatını kolaylaştıran çantalar, birden fazla bölmeli olmaları ile farklı alanlarda farklı eşyaları taşımayı sağlar. Eşyaların birbirine karışmasını engelleyen bu bölmelere, boyama kitapları, kalemlik, su matarası gibi birçok eşya yerleştirilebilir.

Bununla birlikte TRIXIE markasının tasarladığı okul çantaları sevilen hayvan karakterleri ile çocukların çok fazla ilgisini çeker. Bu sırt çantaları, küçük çocuğunuza sadece okula giderken değil havuz gezisi, spor ve oyun kampı gibi yeni maceralardan birine katılırken de eşlik eder. Su geçirmez özelliğe sahip olan bu çantaları minikler kolayca kavrayabilir.

Bu eğlenceli karakterlerin şekillendirdiği çocuk okul çantası modelleri için Allbabybaby’yi ziyaret etmeniz ve TRIXIE okul çantalarını filtrelemeniz yeterli. Okul çantalarının özellikleri ve modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Okul Çantası Özellikleri

Okul çantası, okul öncesi dönemden okul süresi boyunca en çok kullanılan ürünlerden biridir. Okul çantasının kullanışlılığının yanı sıra dayanıklılığı da çok önemlidir. TRIXIE okul çantalarının özellikleri de hem tasarım hem de dayanıklılık açısından oldukça fazla ilgi çeker. Çeşitli hayvan figürlerine sahip çantalar içinden çocuğunuzun en çok sevdiği sevimli hayvanı belirleyebilirsiniz.

Çocukların oyuncaklarını, kitap ve defterlerini, boyama kalemlerini rahatça taşıyabileceği geniş bir iç hacme sahip çantalar, kullanışlı bölmelere sahiptir. Çocuğunuz çantasını istediği şekilde düzenleyerek aradıklarını kolayca bulabilir. Su geçirmez kumaşlarla tasarlanan bebek okul çantası, taşıma esnasında çocuğunuzun omzunu rahatsız etmeyecek, yumuşak bir yapıya da sahiptir.

Okul çantaları hem çocuğunuzun sağlığına hem de çevreye zarar vermeyecek maddeler ile üretilmiştir. Göğüs kemerine sahip olan ürünler, çantanın omuz askılarının aşağı düşmesini önler. Sırt çantalarının büyük bir bölmesi ve küçük bir ön cebi vardır. Bu da size çocuğunuz için bu alana küçük bir aperatifi güzelce yerleştirme fırsatı sunar.

Büyük bölmede ve ön cepte, çocuğunuzun sırt çantasını kolayca açıp kapatmalarını sağlayan bir fermuara yer verilmiştir. Aynı zamanda çantayı kaybetmemesi için çantanın iç kısmında isim etiketi bulunur. Bunun yanında en önemli özelliklerden biri de sırt çantasının su tutmaz kumaşa sahip olması ve çamaşır makinesinde hafif durulama ile kolaylıkla yıkanabilmesidir.

Okulda ve günlük yaşamda çocuğunuzun eşyalarını taşımayı kolaylaştıran bu özel tasarım sırt çantaları tavşan, fare, fil, kedi gibi birbirinden sevimli hayvan figürleri ile tasarlanmıştır.

Okul Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Okul çantası modelleri çocukların ilgisini çeken birbirinden farklı seçenekler sunar. Okul çağındaki çocukların severek kullandığı bu toparlayıcı özelliğe sahip eşyalar, okul zamanlarından olduğu kadar hafta sonları bir geziye ya da bir kampa giderken de yardımcıdır. Okul çantası alırken bazı noktalara dikkat ederseniz, çocuklarınız çok daha konforlu bir kullanıma sahip olabilir.

  • Çocuğunuzun uzun saatler çanta taşıması gerekebilir ya da çok sevdiği için yanından ayırmak istemeyebilir. Bu nedenle boşken ağırlığı fazla olmayan çantalar daha avantajlı ürünlerdir.
  • Çocuğunuzun omzunu rahatsız etmeyecek omuz genişliği ve askı uzunluğu uygun olan ürünler olmasına dikkat edin. Sırt çantaları ayarlanabilen ve dolgulu omuz askılarına sahip olmalıdır. 
  • Çocuğunuzun gittiği her yerde kolayca tutup asması için üstünde kısa bir tutamağa da sahip olmalıdır.
  • Omuz, sırt ve omurga desteği sağlayan çantalar, su geçirmez özelliğe sahip olmasıyla da eşyaların korunmasını sağlamalıdır.
  • Konforlu bir taşıma sağlaması için %100 pamuk kumaşlardan tasarlanmalıdır.
  • Çok bölmeli olan ürünler kullanışlılığı arttırır. Birden fazla bölmeye sahip olan okul sırt çantası, yükün de dağıtılmasını sağlar. Aynı zamanda taşıma kolaylığında da etkili olur.
  • Sağlıklı malzemelerden üretilmiş olan ürünler çocuklara ve çevreye zarar vermez.
  • Okul çantalarının uzun süre kullanılması için bakım ve temizliği de öneme sahiptir. Kullanım talimatlarına uygun temizlenene ürünler uzun süre kullanılabilir. Kullanım talimatlarına uygun temizlik yapıldığında, kumaşının renk ve kalitesinin daha uzun süre korunması sağlanır.

Okul Çantası Fiyat

Bebeklerin ve çocukların her zaman yanlarında taşıdığı eşyalardan biride okul çantalarıdır. Gittikleri her yere eşyalarını da götürmek isteyen çocuklar okul çantası ile tüm eşyalarını toplu şekilde taşıyabilir. Hem eğlenceli figürler hem de uygun fiyat avantajları sunan okul çantalarının fiyatlarının belirlenmesinde marka, kumaş kalitesi ve tasarım önemlidir.

TRIXIE markası tarafından çeşitli figürlerde tasarlanan okul çantaları oldukça kaliteli kumaşlara sahiptir. Okul sırt çantası ürünlerine Allbabybaby web sitesi üzerinden uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR