Toplam 24 / 29 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çocuk Şemsiye Modelleri ve Fiyatları

Yağmurlu havalarda ıslanmaktan korunmak için çeşitli malzemeler kullanılır. Bunlar içinde şemsiyelerin önemi büyüktür. Su geçirmeyen kumaşla üretilen çocuk şemsiye çeşitleri yağmur sularının çocuğunuzun üstüne gelmesini engeller. Bu sayede yağmurda çocuğunuzu koruma şansına sahip olursunuz.

Çocukların sevebileceği eğlenceli tasarımlarla sunulan çocuk şemsiye modelleri boyut yönünden de yetişkinlerin şemsiyelerinden farklıdır. Küçük boyutlara sahip çocuk şemsiyelerini çocuklarınız rahatlıkla taşıyabilir. Şemsiyelerde kullanılan malzemelerin sağladığı başlıca avantaj ise çocukların kolaylıkla tutabilmesidir. Çocuk şemsiyelerinin sapında kullanılan malzemeler kayma gibi durumları engeller. Çocukların kolay kavrayabileceği ve dengede durabilen ürünler, küçükleri zor durumda bırakmadan rahatlık sunar.

Şemsiyeler dış tasarımlarıyla da çocukların ilgisini çeker. Unicorn, kedi, aslan, balık gibi figürlerle süslenen şemsiyeler, su sıçramasını önleyerek istenmeyen durumları da ortadan kalkar. Çocuk şemsiye modelleri üzerinde yer alan desenler ise çocukların bu ürünleri keyifli bir şekilde kullanmalarını sağlar.

Hem kız hem de erkek çocuklar için farklı tasarımlara sahip geniş ürün yelpazesi içinden siz de bebeğinizin zevkine uygun desenler bulabilirsiniz. Beğeni ile satın alabileceğiniz tüm bu seçenekler kaliteli yapıları sayesinde de kullanım avantajı sağlar. Modellerin kumaşları dayanıklı olduğu için yırtılma, bozulma, sökülme yaşanmaz. Bu ürünler uzun süreli kullanım sunar.

Çocuğunuzu yağmurdan koruyacak kaliteli çocuk şemsiye çeşitlerine ulaşmak için Allbabybaby üzerinden kolaylıkla siparişinizi oluşturabilir, güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

En Kaliteli Çocuk Şemsiye Çeşitleri

Kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan çocuk şemsiyeleri küçükler için üretilen uygun boyutlara sahip ürünlerdir. Birbirinden renkli tasarımlar ile sunulan ürünler ilgi çekici görsellere sahiptir. Küçük çocukların severek kullanacağı bu modeller özellikle de su geçirmeyen yönü ile anne ve babaların ilgisini çeker.

Üzerine düşen yağmur ya da kar damlalarını alta geçirmeyen çocuk şemsiye modelleri sayesinde küçüklerin üstü kuru kalır. Çocuğunuzu hastalanma, ıslanma, kirlenme gibi durumlara karşı koruyan çocuk şemsiyelerinin renkleri de çocuklar tarafından çok sevilir. Şemsiyeler katlandığında ince hale geldiği için dolaplarda rahatlıkla saklanabilir. Çocuk şemsiye çeşitleri ayrıca birbirinden farklı renk ve eğlenceli tasarımları ile öne çıkar.

Özellikle küçüklerin ilgisini çeken hayvan figürleri, şemsiyelerde en sevilen desenler arasında yer alır. Geri dönüştürülmüş kumaştan tasarlanan hayvan figürlü şemsiyeler ile çocuklarınız yağmurda dilediği gibi eğlenebilir. Şemsiyeler %100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapıldığı için oldukça sağlıklıdır. Çocuğunuzun giysilerini kuru tutmak için gülümseyen hayvan yüzleri ile tasarlanmış şemsiyeleri tercih edebilir, yağmurlu havalarda bile uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Yağmur yağdığında bu neşeli şemsiyeler ile keyifli zamanlar geçirecek çocuklarınız için Bay Kutup Ayısı, Bay Tilki, Bayan Fil, Bayan Tavşan gibi ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Küçük yavrunuz yağmur su birikintilerinde oyun oynarken sarkık kulaklar neşeyle etrafta gezinebilir. Arkadaşlarıyla eğlenceli zamanlar geçirmeyi çok seven minikler, bu eğlenceli yağmur arkadaşlarıyla da keyifli zamanlar geçirebilir. Şemsiyesinin açılıp kapanmasını sağlayan güvenli sürme sistemi özellikle çocuğunuzun küçük parmakları için özel olarak tasarlanmıştır. Çocuk şemsiyeleri hem güçlü ve yüksek kaliteli hem de hafif bir alüminyum çerçeveye sahiptir.

Çocuk Şemsiye Fiyatları

Çocuk şemsiye modelleri çocukların yağmurlu havalarda ıslanmadan korunmalarını sağlar. Bu özelliğe sahip şemsiyeler ebeveynlerin ilgisini çeker. Bu ürünler bebekler için de uygun boyutlara sahiptir. Çocuk şemsiyelerinin fiyatları ürünlerin özelliklerine, kumaşına ve markasına göre değişiklik gösterir. Kaliteye önem veren markalar tarafından farklı özelliklerde tasarlanan şemsiyelerin fiyatlarının belirlenmesinde kumaş kalitesi ve tasarımlar her zaman ön plandadır.

Kaliteli kumaşlarla tasarlanan şemsiyeler çocukları yağmurdan korurken aynı zamanda çocuklarınızın eğlenceli zamanlar da geçirmelerini sağlar. Geri dönüştürülebilir kumaşlardan üretilen şemsiyeler hem kaliteli hem de çok güzel bir görsele sahiptir. Djceo, Stephen Joseph, Trixie gibi kaliteyi ön planda tutan markaların tasarladığı şemsiyeler içinden yapacağınız seçimlerle siz de çocuğunuz için kaliteli ve uygun fiyatlı bir şemsiyeye sahip olabilirsiniz.

Rengarenk ve eğlenceli tasarımlara sahip olan bu ürünler çocuklarınızın hastalanmasını da engellemeye yarar. Dışarda geçirdiği zamanlarda çok eğlenen çocuklar yağmur ve karda da gezmeyi çok sever. Yağmurlu havalarda üstlerinin ıslanmasını engelleyen şemsiyeler ile hem kuru kalmalarını sağlayabilir hem de keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

 

İlgi çeken çocuk şemsiye seçeneklerine Allbabybaby’den ulaşabilir, istediğiniz zaman siparişinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR