Beslenme Çantası Modelleri ve Fiyatları

Bebekler günün belli saatlerinde süt, yiyecek, içecek gibi ihtiyaçlarının giderilmesinde oldukça sabırsızdır. Özellikle evinin dışında olan anneler sağdıkları sütü, yiyecekleri ve içecekleri yanlarında taşımak için bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyar. Bebek beslenme çantası da bu araç ve gereçlerin başında gelir.

Siz de bebeğinizin besinlerini her an yanınızda taşımak için Skip Hop markası tarafından üretilen beslenme çantalarından birine sahip olabilirsiniz. Beslenme çantası bebek, çocuk ve annelerin ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Beslenme çantalarında katı ve sıvı gıdaları rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Skip Hop beslenme çantalarının en önemli özelliği termal olmalarıdır. Bu ürünlerin içinde çocuğunuz için hazırladığınız gıdaları uzun süre aynı ısıda saklayabilirsiniz. Hayvan modelleri kullanarak küçüklerinin ilgilisini çekecek şekilde tasarlanan bebek beslenme çantası modelleri, annelerin en büyük kurtarıcısıdır. Siz de Allbabubaby’de yer alan çantalardan, saklama kaplarından birini sepetinize ekleyebilir, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Eğlenceli Bebek Beslenme Çantası İle Bebekleriniz Keyifle Yemek Yesin!

Beslenme çantaları bebeklerinizin beğeneceği renkli ve eğlenceli dış tasarımlara sahiptir. Kelebek, köpek, arı, unicorn, dinozor, maymun, zürafa ve çok daha fazla hayvan tasarımından oluşan beslenme çantası modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Pembe renkli tasarımları daha çok kız bebekler tarafından beğenilirken erkek çocuklar mavi ve yeşil renklerin hakim olduğu figürlü beslenme çantalarını tercih eder.

Bebek mama çantası modellerini fermuar ucu gibi parçaları büyük boyutlarda tasarlanmıştır. Bu sebeple küçük çocuklar beslenme çantalarını zorlanmadan açıp kapayabilir. Çantalar hem tek gözlü hem de sade bir tasarıma sahip olması ile üç yaş üstü çocukların keyifle ve kolayca kullanabilecekleri seçeneklere sahiptir.

Beslenme çantaları sayesinde bebeğinizin besinlerini uzun saatler muhafaza edebilirsiniz. Siz de Allbabybaby’de yer alan termoslu bebek beslenme çantası ürünlerinden birine hızlı kargo avantajı ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Bebek Beslenme Çantası Özellikleri Nelerdir?

Bebek beslenme çantası küçük çocukların kullanıma uygun olacak şekilde küçük boyutlara sahiptir. Çantaların üst tutacağı küçük bir çocuğun tek elle kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin küçük elleri ile çantayı rahatça açıp kapatabileceği fermuar uçlarında yumuşak ve geniş tutacaklar yer alır.

Çantaların üretiminde bebeklerinize zarar vermeyecek yumuşak malzemeler kullanılmıştır. Ana bölmesinde atıştırmalık, yemek kutuları, içecek taşıma imkanı sunun kutuların iç kısmındaki fileli bölmede peçete, çatal bıçak, mendil gibi eşyalar taşınabileceği gibi küçük paketli gıdalar da taşınabilir. Bebek beslenme çantası bebek ve çocuklara yönelik hazırlanmış özel tasarımlara sahiptir.

Çantaların hayvan desenli tasarımları bebek ve çocukların çok ilgisini çeker. Beslenme çantalarının iç kısmında termal özelliğe sahip malzemelere yer verilmiştir. Böylece katı ve sıvı bütün gıda ürünlerini aynı ısıda dört saatten fazla saklayabilirsiniz. Çanta içine yerleştireceğiniz bir buz torbası tamamen erimeden bir gün boyunca çantanın içinde kalabilir. Çantanın kaybolmaması ya da diğer çantalar ile karışmaması için iç kısmında bir isimlik de yer alır.

 

Bebek Beslenme Çantası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek beslenme çantası modellerinde bebeklerin ilgisini çekecek tasarımlara yer verilir. Kız ver erkek çocuklara yönelik çanta modelleri içinden bebeğinizin en çok ilgisini çekecek renk ve figürleri tercih edebilirsiniz. Bu çantaları sadece bebekler değil anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar da kullanabilir. 

Bu çantalar bebek besinlerini taşımak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Küçük bebeği olan anneler mama ve süt gibi ürünleri saklamak için mama çantası seçeneklerinden yararlanabilir. Süt sağma çantası bebeklerini emzirmeye devam eden anneler için de kurtarıcı ürünlerden biridir.

Bebeğiniz için sağdığınız sütü uzun süre taşımanıza yardımcı olan çantaları yanınızda her yere götürebilirsiniz. Beslenme çantaları 3 yaş altındaki çocukların yutabileceği minik parçalar içerir. Bu nedenle 3 yaş altı çocuklar için kullanımda ebeveyn kontrolü olması gerekir.

Bebek Beslenme Çantası Fiyatları

Bebek beslenme çantası modelleri çeşitli kapasitelere sahip farklı tasarımları ile dikkat çeken birçok modelden oluşur. Ürünlerin boyutları, tasarımları, marka değeri fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Termal özelliğe sahip olan çantalar çocuklara zararlı olabilecek Bisphenol-A(PBA) kimyasal bileşeni içermez.

Yüksek teknolojilerle üretilen ürünler uygun fiyat avantajları ile satışa sunulur. Gökkuşağı, dondurma, futbol, maymun, köpek, zürafa gibi Zoo koleksiyonu uyumlu tasarımlara sahip olan bebek beslenme çantası modellerine Allbabybaby üzerinden ulaşabilir, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR