Saklama Kabı Modelleri ve Fiyatları

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra birçok araç ve gerece ihtiyacınız olur. Bunlar içinde beslenme ürünlerinin de önemi büyüktür. Ebeveynliği mümkün olduğunca kolay ve eğlenceli hale getiren markalar, dayanıklı ve güvenilir araç ve gereçlerle ebeveynlerin rahatlıkla tercih edeceği birçok ürün satışa sunar. Sağlığa uygun şartlarda üretilen ürünler hem bebeğinize hem de size büyük kolaylıklar sağlar.

Farklı işlevselliklere sahip olan saklama kapları da bu ürünler içinde yer alır. Bebeğiniz için süt saklama kaplarından mama saklama kabına kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünler, uygun fiyat avantajlarına sahiptir. En kaliteli saklama kabı çeşitlerini bir arada sunan Allbabybaby üzerinden siz de ihtiyacınız olan ürünleri belirleyebilirsiniz.

Saklama Kapları Çeşitleri Nelerdir?

Bebek giyim ve araç gereçlerinde hijyen ve kullanılabilirlik oldukça büyük öneme sahiptir. Beslenmeye anne sütü ile başlayan bebeğiniz için özel olarak üretilen anne sütü kapları ile siz de güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. 6. ayından itibaren ek gıda serüvenine adım atanmama saklama kapları ile dilediğiniz her yere bebeğinizin mamalarını taşıyabilirsiniz.

Bu sayede ihtiyacınız olan araç ve gereçlerle büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz. Tamamlayıcı ürünler sayesinde bebeğinizle ev ortamınız dışındayken de güvenli bir beslenme sağlayabilirsiniz. Philips/Avent, Skip Hop saklama kapları, hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden oluşur. Bebeğinize özenle hazırladığınız öğünleri, sıcak ve taze tutabilir, aynı zamanda eğlenceli tasarımlar ile beslenme saatlerini keyifli hale getirebilirsiniz.

Üretiminde bebeğinize zarar vermeyecek doğal malzemeler kullanılan saklama kabı çeşitleri, renkli ve şık tasarımlarıyla çocuklarınızın en sevdiği yemek arkadaşı olacak! Tasarımda kullanılan renkler, figür ve karakterler çocukların hayal dünyalarını zenginleştiren birçok karakterden oluşuyor.

Saklama kapları, yiyecekleri sağlıklı ve taze tutacak özellikte üretilir. Saklama kabı ile bebeğinizin dışarıdayken de evinizdeki gibi beslenmesini sağlayabilirsiniz. Dışarıya çıkarken, yiyecekleri sıcak ve taze tutacak saklama kabı ürünleri sayesinde öğün atlamadan zamanında bebeğinize dilediğiniz yemek ya da atıştırmalıkları yedirebilirsiniz.

Bebek Saklama Kapları ile Eğlenceli Öğünler

Bebeğinizin hayatınıza gelişi ile birlikte tüm düzeniniz değişir. Emzirme dönemi anne ve bebeği arasındaki en özel bağlardandır. Bu süreçte sütünüzü saklayabileceğiniz özel kaplara ihtiyacınız olur. Anne sütünü özenle koruyabileceğiniz, saklama kaplarıyla bebeğinizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sakladığınız anne sütünü derin dondurucudan çıkartıp, sıcak suda bekletmeniz yeterlidir. İstenilen sıcaklığa ulaştığında bebeğinize güvenle içirebileceğiniz şekilde tasarlanan saklama kabı çeşitleri oldukça kaliteli malzemeler ile üretilir.

Çocuğunuzun okul döneminde, beslenme çantası hazırlamanız da gerekir. Çocuğunuza hazırladığınız yiyecekleri, birbirine karışmadan güvenle saklayabileceğiniz, beslenme kapları işinizi kolaylaştırır. Beslenme kabı ile çocuğunuzun gün içerisinde tüketeceği atıştırmalıkları ya da yemeklerini muhafaza edebilirsiniz.

Skip Hop markasının ürettiği dondurucuya uygun saklama kapları sayesinde, bebeğinizin yemeğinde kullanacağınız sebzeleri önceden hazırlayıp dondurucuda saklayabileceğiniz ürünlere Allbabybaby üzerinden ulaşabilirsiniz.

Saklama Kaplarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Her ebeveyn bebeği için her zaman en iyisini ister. Bebeğinize en güvenilir olanı tercih etmek de en doğal hakkınız. Çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesine yardımcı olacak saklama kabı çeşitleri Allbabybaby’de sizi bekliyor. Bu ürünlerini, evinizde ya da evinizin dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Skip Hop saklama kabı, yiyeceklerinizin sıcak ve taze kalmasını sağlayacak özel materyaller ile üretilir. Kapağı hava almayacak şekilde tasarlanan bu ürünler sayesinde bebeğinizin yiyeceklerini güvenle koruyabilirsiniz.

Bebeğinizin atıştırmalıklarını da güvende tutabileceğiniz kaplar, havayla temas eden yiyeceklerde gözle görülmeyen bakteriler oluşmasını engeller. Bu yüzden yiyecekleri güvenle koruyabileceğiniz saklama kapları en büyük yardımcınız olacak. Saklama kabı, özel üretilen kapağı sayesinde yiyecekleri ve atıştırmalıkları dökülmeden güvenle uzun süre korur. Okulda, parkta ve gideceğiniz her yerde zahmetsizce kullanabileceğiniz tasarımları ile bebeğinizin yiyeceklerini gün boyu ideal sıcaklıkta tutabilirsiniz. Bebeğinizin beslenme ihtiyacını güvenle karşılayabilirsiniz. 

Skip Hop tarafından tasarlanan saklama kabı, çocuğunuzun çerez yeme alışkanlığı kazanmasında size oldukça fazla yardımcı olacak. Üzerinde bulunan hayvan figürleri sevimli ve renkli olmasıyla da minik yavrunuzun çok ilgisini çekecek. Farklı şekillerdeki yapısı sayesinde içerisindekileri sarsmaya ve dökülmeye karşı koruyacak şekilde tasarlanan modelleri, dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

 

Saklama kabı çeşitlerini ahatlıkla bulaşık makinenizde yıkayabilir, buzdolabınızda saklayarak muhafaza edebilirsiniz. Allbabybaby güvencesi ile hemen saklama kabı siparişinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR