₺1.084,99 KDV Dahil
₺1.449,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺799,99
₺1.000,00
₺799,99
₺1.000,00

Puset Çantası Modelleri ve Fiyatları

Anne adayları bebeği olacağını öğrendiği andan itibaren ona çeşitli eşyalar almaya başlar. Bebeği doğduktan sonra da, bu eşyalar her geçen gün artmaya devam eder. Evin olmadık yerlerinden çıkan oyuncaklar, giysiler, biberonlar, ıslak mendiller ve daha birçok eşya evde karışıklığa sebep olur.

Bebeğinizle bir yere gideceğinizde ya da dışarı çıkmak istediğinizde, bu karışıklığın içinden bebeğinizin ihtiyacı olacak eşyaları almak ve her ihtimale karşı yanınıza bazı eşyalarını almak isteyebilirsiniz. Böyle durumlar karşısında en büyük yardımcılarınızdan biri bebek puset çantası seçenekleridir. Puset çantaları bebek arabasında yer kalmadığı zaman yanınızda daha fazla eşya taşıyabilmenize imkan sağlayan özel olarak iç cepli tasarlanan ürünlerdir.

Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada tutmaya yarayacak puset çantası, puset örtüsü ve çok daha fazlasını Allbabybaby web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Bebek Arabasına Eşya Sığdıramayanlara Puset Çantası ile Kesin Çözüm!

Bebek arabalarının altında yer alan eşya koyma sepeti, çoğu zaman anneler için yeterli olmayabilir. Bebeklerinizin olmadık yerde ve zamanda karnı acıkabilir, altı kirlenebilir ya da en sevdiği oyuncağını bir anda isteyebilir. Minik yavrusunun dışarıda üşüyebilme ihtimalini e göz ardı etmeyen anneler, bebeğin üstüne bir örtü örtme ya da kalın bir giysi giydirme ihtiyacı olabilir.

Bunun için bebek puset aksesuarları içinde bulunan puset örtüleri oldukça yararlı olur. Bebeğiniz sıcak havalarda terleyebilir ve kıyafetlerini yedeği ile değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu ihtimaller sebebi ile yanınızda daha fazla malzeme bulundurmanız gerekir.

Ancak, çantalar ve puset sepetleri de yeterli olmayabilir. Bu aşamada, hemen ulaşılabilir olan bebek puset çantası seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz ve acil ihtiyacınız anında eşya aramakla zaman kaybetmeyeceğiniz bir puset çantası ile sizin için kesin çözüm olabilir. Bebeğinizin arabasında ya da çantanıza rahatlıkla taşıyabileceğiniz bebek arabası çantası ile eşya arama zahmetine girmez, rahatlıkla bebeğinizin malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Bebek Araba Çantası Nasıl Kullanılır?

Seyahat Puset Çantası, bebek arabaları için özel tasarlanmış ürünlerdir ve kullanımı oldukça basittir. Puset çantaları ve filelerini kolay bir şekilde bebeğinizin arabasına monte edebilirsiniz. Bebek arabasının askısında ya da kolunda taşınabilen bu ürünler, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size büyük bir kolaylık sunar. Çantalar sayesinde bebeğinizin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Puset çantaları fermuarlı olması ve içinde iki gizli cebi olması ile annelere büyük bir kolaylık sağlar. Minik bebeğinizin pusetine zorlanmadan takıp çıkarabileceğiniz bu ürünler, özellikle seyahatlerde en büyük yardımcınızdır. Dilediğiniz zaman çıkarıp ağartıcı kullanmadan yıkayacağınız çantalar, gots sertifikalı %100 organik pamuk kumaştan tasarlanmıştır.

Makinede yıkanabilen modeller, size kullanım avantajı sağlar. Ayrıca, bu ürünler sayesinde bebeğinizin tüm eşyalarını daha düzenli bir şekilde bir arada tutabilirsiniz.

Bebek Arabası Puset Modelleri

Çocuklu yaşamınızı daha kolay hale dönüştürmek için özel olarak üretilmiş olan bebek puset çantası birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Bebek arabaları için tasarlanmış olan organizatörler, ailelerin yaşamını daha kolay hale getirir. Organizer görevi gören çantalar, bebek arabanıza daha çok eşya koyabilmenizi ve minik yavrunuzun eşyalarını düzenleyebilmenizi sağlar.

Puset çantaları sıvı geçirmez özellikte ve birbirinden sevimli karakter baskılı kumaşlardan tasarlanır. Bu çantaların sahip olduğu çıtçıtlı çanta kolları, kolaylıkla puset arabaların kollarına tutturulmasını sağlar. Eşya taşıma yeri küçük olan pusetler için en ideal çözümlerden biridir. Puset çantası çeşitlerine Allbabybaby üzerinden ulaşabilirsiniz.

Puset Çantası Fiyat

Bebek arabası çantası modelleri her bütçeye uygun olması ile ailelerden büyük ilgi görür. Ürünlerin kumaş kalitesi, tasarımları ve markası fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etkenlerdir. Kampanyalı fiyatlar ile satın alabileceğiniz puset çantaları ile dilediğiniz pratik kullanımı elde edebilirsiniz.

Puset çantası seçiminiz ile hem çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyecek hem de pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. %100 organik ve sertifikalı kumaşlar ile tasarlanan ürünler çeşitli renkleri ile her pusete uyum sağlar. Sağlıklı koşullarda özenle tasarlanan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Bebek puset çantası içinde taşıyabileceğiniz eşyaları dilediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. 

Allbabybaby web sitesi üzerinden bebek puset çantaları, puset aksesuarları ve çok daha fazla ürünü inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürünleri uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR